Błędy, które popełniasz na siłowni

Prezentujemy 10 głównych błędów, które sprawiają, że ludzie w siłowni nie osiągają sukcesów według kilku specjalistów fitness.

Zapominanie o rozciąganiu

Nie naciągaj mięśni będzie pracy w określonym terminie może spowodować obrażenia ciała i utrudnić do odzyskiwania po treningu. Na przykład po uruchomieniu, jest podstawą rozciągnąć główne mięśnie kończyn dolnych (mięsień czworo-głowy uda, ścięgna podkolanowe i cielęta).

Wskazówka: Należy wykonać rozciąganie natychmiast po tlenowych, podczas gdy mięśnie są ciepłe, aby zapobiec urazom.

Zbyt duża waga do podnoszenia

błędna suplementacjaPrzy wyborze wag do treningu, upewnij się, że są one odpowiednie do ich wagi i kondycji fizycznej. Na początek należy unikać zbyt wysokie cele, ponieważ siły lub odporność szkolenia powinno być stopniowe i progressive.

Wskazówka: Wybierz wagi, który można dodać pierwszych 15 powtórzeń, bez większych trudności. Druga seria powinny obejmować więcej wysiłku, w przeciwnym razie używasz zbyt lekki dla Ciebie.

Brak rozgrzewki

Jeśli planują Państwo przyjazd późno na sesje grupowe, fundamentalną częścią szkolenia zostaną utracone: globalne ocieplenie. Jest to błąd garrafal ale bardzo często ze względu na brak czasu lub niejasności. Należy pamiętać, że mięśnie potrzebują czasu, aby dostosować się do wysiłku fizycznego treningu, stąd znaczenie ciepłe się przed każdą sesją. Pięć lub dziesięć minut może być wystarczające.

Wskazówka: Zaplanuj swój tydzień zajęcia grupowe nie być opóźnione. Jeśli można uniknąć z późno, najlepiej do dozowania wysiłku podczas pierwszych dziesięciu minutach.

Gwałtowne zatrzymanie

Każdej sesji powinien składać się z początkowej części (rozgrzewka), klucz (odpowiedź do głównego celu) i końcowy (powrót do uspokojenia). Drugi ma ciało z powrotem do odpoczynek, do którego stopniowo spada tętno i oddychanie. Jeśli zatrzymaliśmy się gwałtownie, możemy cierpieć, zawroty głowy lub problemy stresu, szczególnie u osób z nadciśnieniem tętniczym lub problemów sercowo-naczyniowych. Tutaj ma wpływ metabolizm aminokwasów na nasze ciało.

Wskazówka: Niech kilka minut, by zmniejszyć ciśnienie krwi i rozciągania mięśni, więc to będzie zwiększyć elastyczność i pomagają organizmowi, aby przygotować się do następnego roku.

Zbyt długi trening

Pamiętaj, że jest to bardziej skuteczne do pociągu umiarkowany przez długie okresy czasu, które sprawiają, że trudno na kilka minut, zwłaszcza jeśli jest aerobik. American College of Sports Medicine zalecane minimum 30 minut codziennych ćwiczeń.

Wskazówka: Nie jest przesadne ani czasu trwania (ponad 75 minut szkolenia), lub intensywności (ponad 85% maksymalnego tętna). Ćwiczenie jest korzystne, ale tylko w odpowiednich dawkach.

zgrabna kobieta

Zapominanie o nawadnianiu

To błąd poczekać, aż pić wody. Pragnienie jest oznaką odwodnienia, z konsekwencji, jakie pociąga to za sobą pod względem zmniejszenia sprawności fizycznej.

Wskazówka: Woda może zabić pragnienie, ale nie uzupełnia minerały, których organizm traci podczas ćwiczeń fizycznych w wystarczających ilościach. Ponadto objawy zmęczenia spowodowane przez zwiększenie wysiłku może prowadzić do obniżenia poziomu cukru we krwi, dlatego zaleca się na wielu okazjach jest, aby spożywać Napoje izotoniczne z węglowodanów. Przestrzegania zasad nawilżenia w szkolenia: przed, w trakcie i po. Drink 500 ml 2 godziny przed wysiłkiem fizycznym i między 1 i 1,5-litrowym na co 2 godziny ćwiczeń.

Zła postawa

Nieprawidłowe postawy anuluje wyniki treningu i może powodować różne problemy, bóle mięśni od urazów ścięgien lub pleców. Pozycja nie jest problemem wyłączeniem sposobów, takich jak joga czy pilates, choć jest powracającym tematem w klasach. Należy zwrócić uwagę na wyrównanie ciała gdziekolwiek w siłowni.

Wskazówka: Maszyny eliptyczne i kroki, obsługują ręce tylko z wystarczającą siłą, aby utrzymać równowagę. Podczas korzystania z hantlami, trzymaj się prosto i nie przechylić głowę do przodu. Jeśli stoisz, lekko ugnij kolana.

Brak intensywności

Ważne, aby tyle podnieść tętno powyżej standardowych poziomów. Szkolenia nie powinny być postrzegane jako rutynowe.

Wskazówka: Brak intensywności może być objawem braku motywacji. Być może czas spróbować z nowy tryb lub wykonywać różne ćwiczenia.

Zbyt gwałtowne ruchy

Jeśli jest to bardzo szybkie i niekontrolowane ruchy, może cierpieć, mięśnie i więzadła, napięć uszkodzenia generowane są bardzo wysokie. Najbardziej oczywiste przypadki zdarzają się, kiedy ćwiczenia wytrzymałości (pchania lub ciągnięcia) wykonać nieoznaczone dobrze każdej pozycji.

Wskazówka: Kontrolowane ruchy. To jest reguła musi być stosowana do dowolnego typu treningu. W związku z tym, w ćwiczeniach budowy ciała, idealne szybkość realizacji jest powolny: 4 sekundy na powtórzenia.

suplementacjaStosowanie złej suplementacji

Różnica między prowadzących sportowy pić do (więcej niż 45 minut) szkolenia lub ciasto, aby jeść przed treningiem? Wystarczająco duży. Jeśli chcesz zwiększyć masę mięśniową postaw na sprawdzone suplementy – o jednym z nich napisaliśmy na blogu.

Najwyższy ciężar cukier na torcie zwiększa poziom cukru we krwi, powodując insuliny szczyt, a następnie bardzo szybkie zmniejszenie tych poziomów, które zbiega się z końcem szkolenia, może powodować hipoglikemię. Jednak napój jest łatwe do strawienia. Ciasto, z drugiej strony, odwodnione i w związku z tym, ciężar tłuszczu długo w żołądku, kierowane to ciało krew, która musi mięśni.

Wskazówka: na dłużej (prawie godzinę) szkolenia, wybrać bary odżywiania, ponieważ nie powodują one taki sam efekt jak słodkie, ale składają się one z powolnego wchłaniania cukrów, które dostarczają energii stopniowo.