Stań się dyrygentem swojego życia

Mają doskonałą jakość i pełną erekcję przez cały okres życia, marzenie każdego faceta. Słabych erekcji powoduje wiele problemów w życiu seksualnym i następnie, jak i w życiu osobistym. Nie każdy potrafi sobie z tym poradzić, ja również borykałem się z wieloma zakrętami życiowymi i dlatego chcę pomagać innym. Pokażę wam jak być dyrygentem swojego życia!

Twój organizm jest jak orkiestra

naucz się być dyrygentem własnego losuKiedy osoba staje się kłębkiem nerwów, dochodzi do osłabienia mięśni, naczyń krwionośnych każdy narząd musi ze sobą współpracować, musi być niczym orkiestra, aby osiągnąć dobry stan. Trzymanie na wodzy nerwów i wysyłanie sygnałów z mózgu do penisa stymulować mięśnie i zrelaksować się. Po krwi wypełnia penisa, i osiąga erekcję, przepływ krwi jest zamknięty, co pozwala utrzymać erekcję. W wyniku pobudzenia seksualnego i orgazmu mięśnie rozluźniać znowu, umożliwiając krwi, aby zostawić miejsce jego penisa i wrócić we krwi. Musisz pamiętać, że każdy organizm jest zbudowany z wielu komórek. Jeśli ten proces nie jest możliwe, nie ma erekcji lub przyjdzie tylko słabych erekcji. To tak jakby podczas koncertu jeden z członków orkiestry zapomniał swojego instrumentu albo dyrektor artystyczny zamknął drzwi do filharmonii i nie wpuścił gości. Katastrofa.

Twój mózg to artysta

Psychologiczne problemy wydają się być zaangażowany w wielu przypadkach w problemy z erekcją. Mózg jest jak dyrektor artystyczny i artysta w jednym kierujący przy okazji niczym dyrygent orkiestrą czyli wszystkimi narządami w naszym ciele. Dlatego nie zawsze problemy intymne mają swoje podłoże w fizjologii, ale bardzo często także w psychice danej osoby.

Psychiczne problemy te obejmują:

  • Depresje (która również ma składnik fizyczny)
  • Lęk,
  • Stres,
  • Ból,
  • Problemy z relacjami obecnie lub z przeszłości.

Te rzeczy mogą zakłócać proces seksualny/intymny przez oderwanie człowieka od rzeczy, które normalnie wzbudził jego instynkt seksualny. Problemy z erekcją u mężczyzn poniżej 40 lat, którzy nie mają fizyczne czynniki ryzyka są bardziej prawdopodobne być spowodowane przez czynniki psychiczne niż fizyczne przyczyny.

Większość suplementów diety ma stosunkowo niewiele skutków ubocznych. Jednak mogą być niebezpieczne u niektórych mężczyzn. Jeśli pacjent przyjmuje leki zawierające azotany, takich jak nitrogliceryna, nie można użyć wielu leków, wtedy warto sięgnąć po inne suplementy diety. Ponadto nie należy przyjmować niektóre blokery, które są wykorzystywane do obniżenia ciśnienia krwi i leczeniu powiększony gruczoł prostaty z tych leków. Istnieje ryzyko niebezpieczny spadek ciśnienia krwi. Skontaktuj się z lekarzem, jeśli pacjent przyjmuje inne leki, które zażywa. Zawsze warto poinformować lekarza o rozpoczęciu przyjmowania czegokolwiek innego.